Press "Enter" to skip to content

Türkiye’nin En Derin Hocası

0

Türkiye’nin En Derin Hocası

Türkiye’nin en derin hocası kimdir ve hocaya gidenlerin yorumları kimi işaret ediyor, tüm bilgiler bu platformda Güvenilir Hoca Arıyorum aracılığı ile sizlere sunuluyor.

HOCAYA GİDENLERİN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Türkiye’nin çok derin hocaları bayan ve erkek olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Kendi içlerinde ise büyü bozanlar, büyü yapanlar, soğutma diğer adı ile ayırma büyüsü yapanlar ile bağlama büyüsü yapanlar olmak üzere farklı kollara ayrılmaktadırlar. Aralarında yıldızname bakımı yapanlar ile su bakımı yapanların farklı meziyetleri bulunuyor.

Türkiye’nin bir çok ilinde İstanbul’dan Konya’ya, Kilisten Adapazarı’na, kuzeyinden güneyine kadar tüm derin hocalar hakkında bu platformda sizlerin yorumlarıyla yayınlanıyor. Allah rızası için bakım yapan hocalar sadece kişilere büyü olup olmadığını söylerken ücretli bakım yapanlar ise en derin ayrıntılara kadar kişilere aktarıyorlar. Ücretsiz veya para almayan hocalar olduğu idda edilsede bu bilgiler yalandır çünkü bu işten para kazanan medyumlar ve hocaların hiçbiri ek bir iş yapmadığı için para kazanmak zorundadırlar. Eğer para almadığını idda eden kişiler var ise uzak durun çünkü er geç sizden para talep ederler. En azından malzeme parası aldığını emeğinin karşılığını almadıkları yalanını sunarlar. Bu sebeple para almayan ve ücretsiz bakım yapan kişilerden uzak durmanız sizin için daha hayırlı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir